Начевски нов ВД директор на Дрисла

Централниот регистар и официјално го впиша како вршител на должноста директор на Јавното претпријатие Дрисла, Коста Начевски.

Официјално, на страната на Централниот регистар е впишано и разрешувањето на досегашниот директор, Горан Ангелов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 15:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега