Најпознатиот сајт за возрасни ги моли луѓето да престанат да се самозадоволуваат со зеленчук

Порнхаб лансираше нова колекција на играчки за секс и објави реклама за нив во која ги моли луѓето да престанат да се самозадоволуваат со крастивици, четки за заби и останати куњски предмети.

Рекламата „Not my job“ им препорачува на луѓето кои наоѓаат креативни начини за мастурбирање да престанат да го прават тоа и да купат играчки за секс.

-Всушност направивме неверојатно обемно истражување за овој проект, вели Давид Мартин од Ангелус од Порнхаб.

-Прегледавме стотици писанија и форуми онлајн за да ги пронајдеме најлудите предмети кои луѓето ги користат како играчки за секс. Неверојатно е со што сѐ луѓето се обиделе да имаат односи кога играчките за секс не им се при рака, особено во пандемиски услови, вели тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2020 - 19:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега