Најубавата спортска новинарка објави секси фотка, па си доби коментар од Златан Ибрахимовиќ (ФОТО)

Атрактвината новинарка Дилета Леота го привлече вниманието и на Златан Ибрахимовиќ.

Познатата презентерка одмара од напорната недела и одлучи повторно да направи тренинг на покривот на зградата во Милано.

“Уште еден тренинг заврши. Ајде да уживаме во зајдисонцето и релаксацијата”, напиша Дилета.

Фотографијата на Дилет не помина незабележана од Златан. Тој коментираше во стилот на вистински шмеќер:

“Што тоа правиш на покривот Дилета? Немојте да се опуштат премногу”, вели Златан.

 
 
 
View this post on Instagram

E anche questo allenamento è andato, godiamoci questo tramonto e un po’ di relax... ma tenetevi pronti perché tra poco tocca a voi!

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Jul 6, 2020 at 11:02am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.07.2020 - 17:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега