Наместо свадба погреб: Бремена припадничка на војската се самоуби на денот на свадбата во Србија

 

Србинка која била дел од Армијата се самоубила во петтиот месец од бременоста.

Се работи за 24-годишната Б.М. која како што пишуваат српските медиуми се самоубила во својот сом иако била петти месец бремена и во саботата требало да се мажи.

Таа се самоубила со карабин, во сопственост на нејзиниот невенчан сопруг, кој исто така е војник, на днеот на војската.

 

 

 

23.04.2018 - 17:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега