Нападнат маж на автобуска во Скопје

Во 21,40 часот во Полициското одделение Петовец 20-годишниот А.А. од Петровец-скопско пријавил дека истиот ден околу 20,40 часот додека се симнувал од автобусот бр.53 на автобуска постојка во Петровец бил физички нападнат од А.П. од Катланово.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2020 - 15:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега