Насилник нападнал скопјанец, луѓето околу него снимале со телефони

Скопјанец на возраст од 26 години, доцна синоќа во полиција пријавил дека на подрачјето на Аеродром бил физички нападнат од едно лице.

Според пријавата, другите лица кои биле со напаѓачот снимале со мобилен телефон.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

28.10.2021 - 17:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега