Не чека многу ладна ноќ - Температурите низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија. 

Од утре повторно облаци и дожд.  Во петок попладне и во сабота има локални врнежи од дожд.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 21:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега