Не чека промена на времето - Временска до крај на месецот

Температурите за викендот ќе се зголемат, а денеска не очекува променливо облачно време со сончеви периоди.

Ова е временската за цел месец Септември според прогнозата на Accuweather.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега