„Не ми треба никој да ми ги плаќа сметките“ - Памела Андерсон открила колку потрошил на неа поранешниот сопруг

Памела Андерсон тврди дека од продуцентот Џон Питерс, со кој била 12 дена во брак, добила 100.000 долари и ги демантира тврденањата на својот поранешенб сопруг дека ѝ ги отплаќал долговите.

Поранешната Плејбој зајачица вели дека не ѝ треба никој за да си ги плати сметките.

„Не треба никој да ми ги плаќа сметките, поседувам куќа од 10.000.000 долари во Малибу колонија која се издава скоро две години, а нредните три до пет години ќе се издава за 40.000 долари месечно. Тоа покрива повеќе од моите сметки и трошоци“, рекла Андерсон.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2020 - 14:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега