Не само Георгина- овојпат Роналдо објави разголена фотографија и ги излуде фановите (ФОТО)

Познатиот фудбалер одлучи да ја заврши неделата со разголена фотографија на неговиот профил на Инстаграм.

Кристијано Роналдо позираше со раскопчана кошула, а до израз дојдоа неговите совршено извајани стомачни.

Црно - белата фотографија за неполни 24 часа собра повеќе од шест милиони лајкови и низа коментари.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Sep 17, 2020 at 9:26am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 11:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега