Не стигнале да реагираат - Брена се огласи во врска со штетите од ураганот врз нејзиниот дом

Ураганот „Ирма“ последниве неколку дена направи пустош, а покрај тоа и во елитниот крај Мајами Саут Бич каде што Лепа Брена поседува вила.

Како што се шпекулираше, штетата која е настаната е огромна, но и пејчката се огласи и објасни во каква состојба е нејзината и куќата на нејзиниот сопруг.

-Куќата е во ред, ви благодарам што се грижите - рекла Лепа Брена за српските медиуми.

 

 

 

13.09.2017 - 16:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега