Несреќа во Скопје: 90 годишен старец паднал од тераса и починал

Попладнево околу 15:50 часот на улицата Дичо Петров во скопската наслеба Кисела Вода, 90 годишниот Н. Н. паднал од терасата на сопствената куќа и починал.  Од полицијата ја потврдуваат оваа информација и велат дека нивна екипа веќе е на терен и врши увид.

најчитано сега