Неверојатно топло и доцна вечерва - Температурите низ Македонија

Неверојатно топло и доцна вечерва низ Македонија.

Ова се температурите низ градовите, а од утре се најавува и невреме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 22:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега