Невреме беснее низ Македонија - На овие места врне и грми

Ова се температурите и состојбата низ Македонија. Продолжениот викенд ни почна со облаци, дожд и грмотевици.

Се очекува утре стабилизација, од задутре пак дожд.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.05.2019 - 15:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега