Ни сенка од некогашниот заводник: „Гладијаорот“ не личи на себе (фото)

Ѕвездата на “Гладијатор”, за време на последните неколку години се промени многу, па денес тотално непрепознатлив.

Фановите сеуште во шок од последните фотографии, сега повторно изненадени од популарниот Расел кроу.

Освен вишокот килограми, актерот со долга коса и брада, се појави во Дизниленд а од некогашбиот заводник нема ни сенка.

Покрај личниот изглед, од неговиот инстаграм профил може да се види дека тој го променил начинот на живот и целосно се препуштил на  уживање во храната, готвењето, дружењето и патувањата.

 

 

 

12.07.2018 - 19:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега