Никаде без чадор! - утре тмурно и врнежливо време

Во текот на утрешниот ден времето во Македонија ќе биде променливо облачно, а во крајните западни и крајните источни делови ќе има услови за повремени врнежи од дожд.

Температурата ќе се движи од девет до 17 степени.

Во Скопје слично време, со температура до 16 степени.

20.11.2013 - 21:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега