Нина Бадриќ се соблече во бикини и докажа дека годините се само број (фото)

Регионална поп дива Нина Бадриќ е една од ретките пејачки кои музичката кариера ја изградила  врз основа на добрите песни,а не скандали.

Многу често пред ТВ екраните може да ја видиме без шминка и во сосема природно издание.

Со доаѓање на топлото време и високите темпратури луѓето го користат слободно време за да заминат и некаде да се освежат.

Така беше и со Бадриќ, која замина на Хвар, каде што има и своја куќа и слободното време го користи за да замине таму и да ги наполни батериите.

Нина го искористи сончевото време, за да замине на плажа и во црно бикини ја покажа својата одлична фигура на која многумина може да и позавидат. И во четвртата деценија од животот, Бадриќ има со што да се пофали, а од нејзините следбеници на Инстаграм доби само комплименти.

 

#islandstateofmind@matjazocko

A post shared by Nina Badric (@badrich) on Jul 14, 2018 at 1:44pm PDT

 

 

 

18.07.2018 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега