Нивес Целзиус брутално секси: Победата на „коцкестите“ ја прослави на свој секси начин

Хрватската пејачка и актерка, а за многумина и старлета, не пропушти да го прослави пласманот на финалето на „коцкестите“ со провокативна фотка на социјалните мрежи.

Секој натпревар Нивес Целзиус е се пожешка, чекаме да видиме со што ќе не „почести“ за финалето.

 

 

 

 

12.07.2018 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега