Нивес Целзиус ја отвори сезоната за сончање: Излезе на балконот па ѝ изгоре задникот на сонце (ФОТО)

Хрватската пејачка и старета Нивес Целзиус, често провоцира на социјалните мрежи со провокативни и разголени фотографии, а сега објави една од нејзиниот задник.

Имено таа објави фотографија на која лежи на сонцето, а во позадина се гледа нејзиниот разголен задник „изгорен“ и црвен од жешкото сонце.

„Излегов на балконот да разговарам на телефон и ми изгоре задникот. Сезоната со сончање на тераса може да почне“ напиша Нивес и објави фотографија на која се чини како да е целосно гола.

 
 
 
View this post on Instagram

Izašla kratko na terasu da obavim telefonski razgovor i izgorila mi guza Sezona terasnog sunčanja može početi

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Apr 6, 2020 at 7:17am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2020 - 12:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега