Драганчо од Скопје остана без 80.000 евра - еве што му направила поранешната девојка

Tажната приказна на 26 годишниот Драганчо Баланчевски, кој  останал и без љубов и без пари, откако три години работел во Ирак за да заработи и да ја побара неговата девојка за сопруга, но таа го оставила, денеска ја пренесоа неколку македонски медиуми.

По големото разочарување следело уште пострашно, сметката на која цели 3 години се полнела од заработката од Ирак, останале само три плати. Девојката не го сакала повеќе Драганчо, но заработените 80 илјади евра „да“, раскажа 26 годишното момче за Канал 5 телевизија.

04.07.2014 - 23:40
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега