ФОТО: Прегазен пешак кај Црвен Крст во Скопје

Пешак е прегазен утринава на пешачкиот премин кај Црвен крст, во близина на Југодрво, јавува Курир.

Според информациите на порталот, се уште не е познат идентитетот на жртвата и нејзината здравствена состојба.

Сообраќајот на булеварот се одвива отежнатп поради полицискиот увид.

 

08.07.2014 - 10:33
Фото: 
Курир
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега