Хорор: Тетовчанец се обиде да се убие со „Есенција“

74 годишнен тетовчанец се бори за живот на скопските клиники, откако вчера попладне се напил „Есенција“.

Тетовчанецот ја купил киселината во продавница во Тетово, но, не се знае зошто одлучил да ја испие. Поради сериозноста на здравствената состојба на тетовчанецот, лекарите од тетовската полиција веднаш го оперирале и со болничко возило го пренеле на скопските клиники.

 

 

08.07.2014 - 11:27
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега