Полноќен ужас во Скопје: Маж се бори за живот

48 годишен маж бил тешко повреден во сообаќајна несреќа која се случила синоќа околу полноќ на улицата „Московска“ во Скопје.

Пешакот настрадал при судир на две возила. Заработил сериозни скршеници по телото и веднаш бил префрлен во скопскиот Ургентен, каде се уште се бори за живот.

 

08.07.2014 - 11:37
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега