Прегазена жена кај мостот под Исарот во Штип

Попладнево околу 18 часот и 30 минути невнимателен возач прегазил жена пишува порталот Во Штип.

Несреќата се случила под мостот кај Исарот, а жената веднаш била пренесена во најблиската болница.

Полицијата се уште е на местото на настанот. 

08.07.2014 - 19:23
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега