ФОТО: Бесплатно со воз на Пивофест

Сите посетители од другите градови кои се до 26 години можат да присуствуваат на Пивофест со возовите на Македонски Железници со бесплатен билет, а се што треба да покажат е нивната лична карта и со тоа ќе добијат гратис билет.

 

17.07.2014 - 11:14
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега