Еве што се случува пред скопскиот Саем во моментов

Нема простор за паника. Пред скопскиот Саем во моментов се снима реклама за безбедност во сообраќајот а полицијата асистира. Информацијата пред малку за Press24 ја потврди МВР.
Вечерва вознемирени читатели се јавија во нашата редакција со информација дека улицата е блокирана и дека се гледаат голем број авотмобили, полициски возила и коли на Брза Помош. 

24.07.2014 - 22:55
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега