Горат куќи на Дижонска

Денеска во 14 часот и 55 минути на улицата Дижонска број 7 избувнал пожар со кој се зафатени три куќи.

Од противпожарната служба превземаат мерки за локализирање на пожарот.

ФОТО: Сител

најчитано сега