Му фрлиле бомба во дворот - драма во Сингелиќ

Во селото Сингелиќ во 5 часот наутро на улицата12 со број 31, во дворот на куќата на скопјанецот Н.А. засега непознат сторител фрлил бомба. Од експлозијата за среќа повредени нема, а  предизвикана е материјална штета на фасадата на куќата.

Полицијата трага по сторителот.

03.08.2014 - 13:01
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега