ВИДЕО: Камерата на ТВ Алфа го сними инцидентот на трибината на Комити во Битола

03.08.2014 - 22:14
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега