Мотоциклист удри жена кај Олимписки базен

Мотоциклист удрил во жена кај Олимпискиот базен во Скопје.

Според информации на очевидци, возачот веднаш побегнал од местото на настанот. Интервенирала Брзата помош.

Полицијата трага по мотоциклистот.

 

најчитано сега