Кочани: Мртов старец виси заплеткан во бодликава жица

Уште една трагедија ја потресе Македонија. 70-годишен маж од Кочани го загуби животот на бодликава ограда.

Според податоците на Канал5, Веселин С. се заплеткал во бодликава ограда во обид да ја прескокне, па со главата удрил во цевка која била до оградата. Последицата од ударот била фатална, па за жал кочанчанецот починал на лице место. 

Мртвото тело на старецот виси со нозе заплеткани во бодликавата жица. 

26.10.2014 - 12:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега