Го донеле со куршум во стомакот во болница во Скопје - не знае како го добил

Во Градската општа болница „8 Септември“ вчера било донесено 20-годишно момче со прострелна рана во пределот на абдоменот. Се работи за М.И. кој не кажал детали кои би помогнале во откривање на идентитетот на сторителот.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

26.10.2014 - 14:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега