Настрадал ни крив ни должен - крвав инцидент во Гостивар

Крвав инцидент се одвивал во чајџилница во гостиварското село Чегране. Според податоците од полицијата, 33-годишниот Г.Н. започнал расправија со 28-годишниот Ф.Е. по што се разбеснил и со метална шипка се обидел да го удри, но го удрил гостинот Е.Л., нанесувајќи му тешка телесна повреда.

27.10.2014 - 12:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега