Се самоуби сопругата на познат македонски пејач

Како што неофицијално дознава Курир се самоуби сопруга на популарен македонски пејач.

Според неофицијалните информациите, по несреќата, лекарите се обиделе да и го спасат животот на една од скопските приватни клиники, но за жал не успеале да ја реанимираат и вратат во живот. 

Засега нема официјална потврда од МВР за самоубиството.

„Идентитетот на жртвата е познат на редакцијата на Курир, но истиот нема да го објавиме додека не добиеме официјална потврда од надлежните институции“ - пишува порталот.

Наскоро повеќе информации. 

 

 

27.10.2014 - 14:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега