ВО ЖИВО: Македонските новинари дебатираат за политика на Радио Слободна Македонија

Душица Мрѓа, уредник во 24 Вести, Ѓорѓи Томиќ, уредник во Канал 5 и Марјан Николовски уредник во ТВ Сител гости во магазинот Пулт на Радио Слободна Македонија

31.10.2014 - 11:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега