СДСМ пред колапс: Опозицијата нема стратегија

Дебата на ТВ Сител. Политичките аналитичари Ивица Боцевски и Петар Арсовски дебатираат за ситуацијата во опозицијата и нејзината нова стратегија.

31.10.2014 - 22:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега