Трагедија: Скопјанец си го нашол таткото обесен во подрум

Вчера околу пладне, скопјанец си го пронашол татка си обесен. Според досегшните информации, синот го пронашол својот 59-годишен татко Б.Б. обесен во подрумот.

Неофицијално, објавува Курир, скопјанецот кој се самоубил боледувал од депресија.

најчитано сега