Груевски: И јас имам бомба за Заев (ВИДЕО)

Комплетното вчерашно интервју на премиерот Никола Груевски на ТВ Сител

 

 

 

Оцени ја веста

23.11.2014 - 12:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега