Мицковски: Со хистеријата и дезинформациите на опозицијата тие секогаш ќе губат

 

 

 

Оцени ја веста

18.02.2015 - 19:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега