СОРОС го брани Љубе: Граѓаните им кажаа јасно - Ова е срамота

Уредникот на соросвиот Плусинфо и предвоник на новинарите платени од СОРОС вчера на својот профил на Facebook направи празен обид да го одбрани Бошкоски откако на сите граѓани им стана јасно дела лидеротн а Обединети за Македонија договарал промена на името за пари.

Сепак, граѓаните веднаш го прозреа срамниот обид да се одбрани човек кој тргува со националните интереси на државата.

 

 

Оцени ја веста

22.02.2015 - 13:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега