Страшна сообраќајка на Јужен Булевар - двајца на Ургентен

Две лица завршија на Ургентниот центар по тешка сообраќајна несреќа која вчера вечерта околу 22 часот и 30 минути се случила на Јужниот булевар, кога Тојота Корола и Лада, двете со скопски регистерски таблички се судриле.

Според податоците на Курир, повредени биле возачите Д.С. (48) и Д.С. (32) кои биле пренесево во Ургентниот центар каде им се контатирани телесни повреди.

 

 

Оцени ја веста

08.05.2015 - 11:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега