Тетовчанец заврши во болница - го искршиле од ќотек

23-годишниот С.А. и 28-годишниот Б.А. од Тетово околу 12 часот и 40 минути во селото Камењане, физички го нападнале 19-годишниот Ш.Ј. од селото удирајќи го со тупаници и клоци во пределот на главата и телото нанесувајќи му видливи повреди, по што истиот е префрлен во Клиничката болница во Тетово.

 

 

 

Оцени ја веста

28.05.2015 - 12:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега