ВИДЕО: Гореше автомобил среде раскрсница во Скопје

Автомобил вчера гореше  среде крстосница во Скопје при што, според првичните сознанија немало повредени, ниту загинати, објави Телеграф.мк. Несреќниот инцидент беше снимен   од страна на случајни минувачи кои биле на коловозот а видеото кружи по социјалните мрежи.

 

 

 

Оцени ја веста

29.05.2015 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега