Трагедија: Почина жена додека се туширала

Несекојдневна трагедија за медицинска сестра од Општата болница во Бор, Србија. Евица Голубовиќ, мајка на две ќерки, загина во куќата на своите родители, додека се туширала ја погоди струја.

„Евица беше одлична бабица и верен работник.“- велат нејзините колеги.

Голубовиќ позади себе оставила две ќерки. Едната е апсолвентка на Економски факултет, а за трагичната вест дознала на екскурзија.

 

 

Оцени ја веста

30.05.2015 - 10:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега