Го измавале со безбол палки и нож - скопјанец преживеал хорор

На 29.05.2015 околу 22,30 часот во Скопје на ул. „Борис Сарафов“ наспроти „Геријатрија“ Е.Л.(1982) од Скопје, бил нападнат од страна на 2 засега непознати лица кои го удирале со безбол палки и нож при што истиот се здобил со ТТП (скршеница на лакт и дланка) констатирани во ГОБ „8- ми Септември“. СВР-Скопје превзема мерки за пронаоѓање на сторителите.

 

 

Оцени ја веста

30.05.2015 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега