ВИДЕО: Пожарникари го сечат автомобилот за да ги извадат повредените - сообраќајка пред Маџари

Возач со својот автомобил изгубил контрола и влегол во бензинската пумпа на Макпетрол во скопско Маџари. Очевидци велат дека имало неколку повредени а пожарникарите морале да ја сечат каросеријата за да ги извадат од автомобилот. За нивната сосотјба се уште немаме официјални информации

Фотогралерија од сообраќајката можете да погледнете тука

 

 

Оцени ја веста

03.08.2015 - 23:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега