Прегазен велосипедист на булеварот Партизанска

Повозрасен маж е прегазен на булеварот „Партизански одреди“. Според очевидци во мажот кој бил на велосипед удрил автомобил. Несреќата се случила околу 14 часот кај млечниот ресторан „Силбо“, пренесува Сител

Се очекува да пристигне екипата на Брза Помош, како и полицијата.

 

 

Оцени ја веста

04.08.2015 - 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега