Со сите сили се трага по детето кое исчезна во водите на Треска

Потрагата по тригодишното дете, кое вчера падна во водите на реката Треска продолжува. Детето вчера околу 18 часот се лизнало играјќи си покрај реката кај Чичино село, а мајката го пријавила случајот во полиција.

Сите трагаат по малото детенце.

 

 

Оцени ја веста

20.08.2015 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега