ФОТО: Ова се моменталните температури низ Македонија

Горештините низ Македонија од ден на ден се полека се намалуваат. Погледнете каква е моменталната температура во градовите низ земјава. 

 

 

 

 

Оцени ја веста

24.08.2015 - 10:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега