Продолжениот викенд го наполни Охрид - погледнете ги цените на плажите

Продложениот викенд ги наполни плажите во Охрид со туристи, а  цените и оваа година се  за сечиј џеб. Погледнете...

 

 

 

 

 

Оцени ја веста

29.08.2015 - 13:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега